Clubklassement 2022
Positie Dames Totaal Aantal
wedstrijden
Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 Zwemloop Tritanium  NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 TTT 15/5 Enschede  Steinfurter MD 22/5 TTT Almere 28/5 Geraardsbergen 12/6 Speedman 12/6 Zeewolde  25/6 Rotterdam OD 25/6 Stiens S/OD 25/6 Hoorn 70.3 26/6 IM Frankfurt 26/6 CK Garn-werd 29/6 NK OD 2/7 Hardenberg Frysman 9/7 Klazienaveen MD/OD/S 10/7 Dames
1 Sofia Dupon 445,6 5             73,6       100 92         100       Sofia Dupon
2 Janet ten Kate 385 4   100                 96           89     100 Janet ten Kate
3 Hanneke Rus 310,8 3               100,8     100         110         Hanneke Rus
4 Franciska Schutter 265 3           80     80 105                     Franciska Schutter
5 Fenna Heijnen 260 3                 80   80   100               Fenna Heijnen
6 Miranda Bonting 226,2 3             71,2                   75       Miranda Bonting
7 Nienke Vlak 210,6 2               105               105,6         Nienke Vlak
8 Zoe Mens 200,8 2                   100,8   100                 Zoe Mens
9 Karla Schipper 190 2                 80                       Karla Schipper
10 Bettina Hamming 177 2                     96           81       Bettina Hamming
11 Liset de Groot 172,8 2                 76,8               96       Liset de Groot
12 Jorinde van der Laan 172 2                 80       92               Jorinde van der Laan
13 Annet Moes 166 2                                 86       Annet Moes
13 Steffi Menzinga 166 2                                       96 Steffi Menzinga
15 Mirte Poort 156,8 2             76,8       80                   Mirte Poort
16 Joanna Schuitemaker 153,6 2             80       73,6                   Joanna Schuitemaker
17 Meike Regeling 96 1                         96               Meike Regeling
17 Stefanie Bouma 96 1                       96                 Stefanie Bouma
19 Eveline Reinstra 92 1                                 92       Eveline Reinstra
20 Roos de Quaij 83 1                                 83       Roos de Quaij
21 Stefanie Bouma 80 1             80                           Stefanie Bouma
21 Ilse Russcher 80 1     80                                   Ilse Russcher
21 Yvonne Damstra 80 1   80                                     Yvonne Damstra
24 Elsemieke Dokter 79 1                                 79       Elsemieke Dokter
25 Nynke Meijer 77 1                                 77       Nynke Meijer
26 Cindy Visser 76,8 1                                         Cindy Visser
26 Anouk Wennemars 76,8 1                     76,8                   Anouk Wennemars
26 Frederiek van Rij 76,8 1                     76,8                   Frederiek van Rij
26 Ilse Langevoort 76,8 1           76,8                             Ilse Langevoort
30 Trijnie Spanjer 70 1       70                                 Trijnie Spanjer
Positie Heren Totaal Aantal wedstrijden Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 Zwemloop Tritanium  NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 TTT 15/5 Enschede  Steinfurter MD 22/5 TTT Almere 28/5 Geraardsbergen 12/6 Speedman 12/6 Zeewolde  25/6 Rotterdam OD 25/6 Stiens S/OD 25/6 Hoorn 70.3 26/6 IM Frankfurt 26/6 CK Garn-werd 29/6 NK OD 2/7 Hardenberg Frysman 9/7 Klazienaveen MD/OD/S 10/7 Heren
1 Bram Smit 587 6         100       80       92         100 110   Bram Smit
2 Manuel van Wijk 540,2 6           68,8 73,6       100             96 105,6   Manuel van Wijk
3 Ferdie Witvoet 521,7 10             71,2   73,6   100 80               93,5 Ferdie Witvoet
4 Gert Jan van de Berg 492,8 6       70     68,8       96           73       Gert Jan van de Berg
5 Erik Jan Thalen 482 5 100       96         105             81       Erik Jan Thalen
6 Maarten de Ruiter 403,9 5   100       61,6         81           71     90,3 Maarten de Ruiter
7 Herman Oostra 353,8 4     76,8     66,4   105               105,6         Herman Oostra
8 Gerrit ten Brinke 335,6 4         89             100,8         45       Gerrit ten Brinke
9 Tomas Roca-Killick 327,8 4           56,8         92     100     79       Tomas Roca-Killick
10 Minne Bus 288,6 4           64,8         80     76,8     67       Minne Bus
11 Oscar de Jong 286,4 4 89   66,4                           51       Oscar de Jong
12 Heiko Siebold 284 3                     92     96           96 Heiko Siebold
13 Jos Wilbrink 277 3                     92       105           Jos Wilbrink
14 Hessel Wijnja 273,9 3           80         96               97,9   Hessel Wijnja
15 Arnoldus van der Werff 269,6 3 92                   83               94,6   Arnoldus van der Werff
16 Mathijs van Ark 269 3     80                           89     100 Mathijs van Ark
17 Jasper van der Velde 267,2 3           71,2         100           96       Jasper van der Velde
18 Sander Hoogeveen 265,8 3                 76,8       89               Sander Hoogeveen
19 Wouter Visch 260,4 3           73,6 76,8                           Wouter Visch
20 Joost Schuringa 257 3                     80 100         77       Joost Schuringa
21 Ivor Feunekes 240 4         80                               Ivor Feunekes
22 Arjan van Vliet 233,6 3             73,6                         80 Arjan van Vliet
23 Frits Riemersma 222,6 3                           73,6     57 92     Frits Riemersma
24 Eduard de Groot 201 2                     96 105                 Eduard de Groot
25 Hilbrand Abma 200,4 3           58,4         79           63       Hilbrand Abma
26 Raymund Prins 197 2         92                               Raymund Prins
27 Anne Willem Pranger 193,2 2                       92                 Anne Willem Pranger
28 Martijn Wietzes 187,3 2 96                                   91,3   Martijn Wietzes
29 Mathijs van der Til 185,6 3           53,6         73           59       Mathijs van der Til
29 Hans Bleijswijk 185,6 2                     89                 96,6 Hans Bleijswijk
31 Vincenz Frey 185 2                 80                     105 Vincenz Frey
32 Rob Nijmijer 180,8 2             80                         100,8 Rob Nijmeijer
33 Niels Grote Beverborg 180 2                 80       100       100       Niels Grote Beverborg
33 Hugo Jan Bosscher 180 2                 80                       Hugo Jan Bosscher
35 Olaf Jan Bosscher 176 2                 80       96               Olaf Jan Bosscher
36 Jan-Willem Frederiks 171,6 2                     75       96,6           Jan-Willem Frederiks
37 Paul Tesselaar 171 2                       96         75       Paul Tesselaar
38 Berry van Holland 165,8 2                     76,8 89                 Berry van Holland
39 Janco Nolles 162,8 2                 76,8       86               Janco Nolles
40 Rob Heller 159,6 2         86           73,6                   Rob Heller
41 Jacob Visser 156 2           55,2                 100,8           Jacob Visser
42 Martijn Swaagman 149,2 2                                 61     88,2 Martijn Swaagman
42 Jos Richie 149,2 2           63,2         86                   Jos Richie
44 Jesse Harder 138,1 2           52                           86,1 Jesse Harder
45 Jan van der Sleet 133,8 2                           68,8     65       Jan van der Sleet
46 Gerard Terwisscha 129 2           60                     69       Gerard Terwisscha
47 Willem Jonker 128,8 2       80   48,8                             Willem Jonker
48 Arjan Kruyt 121 2 80                               41       Arjan Kruyt
49 Rense Veenstra 120,2 2                           71,2     49       Rense Veenstra
50 Arjen Adriaanse 119,2 2     68,8     50,4                             Arjen Adriaanse
51 Mark Bossinga 110 1                               110         Mark Bossinga
52 Richard Jong a Pin 101,2 1                               101,2         Richard Jong a Pin
53 Peter van Ravenswaaij 100,8 1                                         Peter van Ravenswaaij
54 Joep Hogenels 100 1                                         Joep Hogenels
55 Jochem Slijkhuis 92 1                                 92       Jochem Slijkhuis
56 Arnold Koers 89,1 1                                     89,1   Arnold Koers
57 Florian Schmidt 86 1                                 86       Florian Schmidt
58 Peter van der Maas 83 1                                 83       Peter van der Maas
59 Herald Feunekes 80 1                           80             Herald Feunekes
59 Ruud van der Zande 80 1   80                                     Ruud van der Zande
61 Koos Drost 77 1                     77                   Koos Drost
62 Adriaan de Bakker 76,8 1                     76,8                   Adriaan de Bakker
62 Harm Jan Stuut 76,8 1           76,8                             Harm Jan Stuut
62 Harry Koning 76,8 1                                       76,8 Harry Koning
62 Sebastiaan Bakker 76,8 1                                         Sebastiaan Bakker
66 Arnoud Hageman 73,6 1     73,6                                   Arnoud Hageman
67 Jeroen van der Vlist 71,2 1     71,2                                   Jeroen van der Vlist
68 Wouter Trumpie 67,2 1       67,2                                 Wouter Trumpie
69 Marcel Meiring 64,8 1     64,8                                   Marcel Meiring
70 Alex Bloemsma 63,2 1     63,2                                   Alex Bloemsma
71 Tim Kok 55 1                                 55       Tim Kok
72 Renso Elzinga 53 1                                 53       Renso Elzinga
73 Piet Alkema 47 1                                 47       Piet Alkema
74 Jip van Amerongen 43 1                                 43       Jip van Amerongen
Nieuwe uitslagen: mail naar uitslagen@gvavtriathlon.nl.  
Fouten: mail naar g.ten.brinke@rug.nl  
  weging  
Olympische afstand 100%  
Kwart triatlon  90%  
Halve triathlon 105%  
Driekwart triathlon 105%  
Hele triathlon 110%  
Clubkampioenschap Triathlon 100%  
Sprint triathlon 80%  
   
Kwart wintertriathlon 10-50-20 100%  
Sprint wintertriathlon 5-25-10 80%  
   
Duathlon 10-40-5 100%  
Powerman/Horst 15-60-7,5 105%  
Clubkampioenschap Duathlon / Run-skate-run 80%  
Duathlon 5-20-2,5 80%  
   
Triathloon 80%  
   
Zwemloop 1-10 80%  
Zwemloop 0.5-5 70%  
   
Beste 7 resultaten tellen  
Maximaal 2 wedstrijden met minder  
dan 3 GVAVers