Clubklassement 2022
Positie Dames Totaal Aantal
wedstrijden
Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 Zwemloop Tritanium  NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 TTT 15/5 Enschede  Steinfurter MD 22/5 TTT Almere 28/5 Geraardsbergen 12/6 Speedman 12/6 Zeewolde  25/6 Rotterdam OD 25/6 Stiens S/OD 25/6 Hoorn 70.3 26/6 IM Frankfurt 26/6 Dames
1 Hanneke Rus 310.8 3               100.8     100         110 Hanneke Rus
2 Sofia Dupon 272 3                     100 92         Sofia Dupon
3 Franciska Schutter 265 3           80     80 105             Franciska Schutter
4 Fenna Heijnen 260 3                 80   80   100       Fenna Heijnen
5 Nienke Vlak 210.6 2               105               105.6 Nienke Vlak
6 Zoe Mens 200.8 2                   100.8   100         Zoe Mens
7 Janet ten Kate 196 2   100                 96           Janet ten Kate
8 Jorinde van der Laan 172 2                 80       92       Jorinde van der Laan
9 Mirte Poort 156.8 2             76.8       80           Mirte Poort
10 Joanna Schuitemaker 153.6 2             80       73.6           Joanna Schuitemaker
11 Meike Regeling 96 1                         96       Meike Regeling
11 Stefanie Bouma 96 1                       96         Stefanie Bouma
11 Bettina Hamming 96 1                     96           Bettina Hamming
14 Stefanie Bouma 80 1             80                   Stefanie Bouma
14 Ilse Russcher 80 1     80                           Ilse Russcher
14 Karla Schipper 80 1                 80               Karla Schipper
14 Yvonne Damstra 80 1   80                             Yvonne Damstra
18 Liset de Groot 76.8 1                 76.8               Liset de Groot
18 Anouk Wennemars 76.8 1                     76.8           Anouk Wennemars
18 Frederiek van Rij 76.8 1                     76.8           Frederiek van Rij
18 Ilse Langevoort 76.8 1           76.8                     Ilse Langevoort
22 Pascalle Mossel 73.6 1             73.6                   Pascalle Mossel
23 Miranda Bonting 71.2 1             71.2                   Miranda Bonting
24 Steffi Mezzinga 70 1                                 Steffi Mezzinga
24 Trijnie Spanjer 70 1       70                         Trijnie Spanjer
Positie Heren Totaal Aantal wedstrijden Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 Zwemloop Tritanium  NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 TTT 15/5 Enschede  Steinfurter MD 22/5 TTT Almere 28/5 Geraardsbergen 12/6 Speedman 12/6 Zeewolde  25/6 Rotterdam OD 25/6 Stiens S/OD 25/6 Hoorn 70.3 26/6 IM Frankfurt 26/6 Heren
1 Ferdie Witvoet 398 5             71.2       100 80         Ferdie Witvoet
2 Bram Smit 377 4         100       80       92       Bram Smit
3 Herman Oostra 353.8 4     76.8     66.4   105               105.6 Herman Oostra
4 Manuel van Wijk 342.4 4           68.8 73.6       100           Manuel van Wijk
5 Gert Jan van de Berg 314.8 4       70     68.8       96           Gert Jan van de Berg
6 Erik Jan Thalen 301 3 100       96         105             Erik Jan Thalen
7 Gerrit ten Brinke 290.6 3         89             100.8         Gerrit ten Brinke
8 Jos Wilbrink 277 3                     92       105   Jos Wilbrink
9 Tomas Roca-Killick 248.8 3           56.8         92     100     Tomas Roca-Killick
10 Maarten de Ruiter 242.6 3   100       61.6         81           Maarten de Ruiter
11 Oscar de Jong 235.4 3 89   66.4                           Oscar de Jong
12 Minne Bus 221.6 3           64.8         80     76.8     Minne Bus
13 Eduard de Groot 201 2                     96 105         Eduard de Groot
14 Raymund Prins 197 2         92                       Raymund Prins
15 Heiko Siebold 188 2                     92     96     Heiko Siebold
16 Joost Schuringa 180 2                     80 100         Joost Schuringa
16 Hugo Jan Bosscher 180 2                 80               Hugo Jan Bosscher
18 Olaf Jan Bosscher 176 2                 80       96       Olaf Jan Bosscher
18 Hessel Wijnja 176 2           80         96           Hessel Wijnja
20 Arnoldus van der Werff 175 2 92                   83           Arnoldus van der Werff
21 Jan-Willem Frederiks 171.6 2                     75       96.6   Jan-Willem Frederiks
22 Jasper van der Velde 171.2 2           71.2         100           Jasper van der Velde
23 Sander Hoogeveen 165.8 2                 76.8       89       Sander Hoogeveen
23 Berry van Holland 165.8 2                     76.8 89         Berry van Holland
25 Janco Nolles 162.8 2                 76.8       86       Janco Nolles
26 Rob Heller 159.6 2         86           73.6           Rob Heller
27 Jacob Visser 156 2           55.2                 100.8   Jacob Visser
28 Wouter Visch 150.4 2           73.6 76.8                   Wouter Visch
29 Jos Richie 149.2 2           63.2         86           Jos Richie
30 Hilbrand Abma 137.4 2           58.4         79           Hilbrand Abma
31 Willem Jonker 128.8 2       80   48.8                     Willem Jonker
32 Mathijs van der Til 126.6 2           53.6         73           Mathijs van der Til
33 Arjen Adriaanse 119.2 2     68.8     50.4                     Arjen Adriaanse
34 Mark Bossinga 110 1                               110 Mark Bossinga
35 Richard Jong a Pin 101.2 1                               101.2 Richard Jong a Pin
36 Peter van Ravenswaaij 100.8 1                                 Peter van Ravenswaaij
37 Paul Tesselaar 96 1                       96         Paul Tesselaar
37 Martijn Wietzes 96 1 96                               Martijn Wietzes
39 Annewillem Pranger 92 1                       92         Annewillem Pranger
40 Hans Bleijswijk 89 1                     89           Hans Bleijswijk
41 Niels Grote Beverborg 80 1                 80       100       Niels Grote Beverborg
41 Vincenz Frey 80 1                 80               Vincenz Frey
41 Rob Nijmijer 80 1             80                   Rob Nijmijer
41 Ivor Feunekes 80 1         80                       Ivor Feunekes
41 Arjan Kruyt 80 1 80                               Arjan Kruyt
41 Herald Feunekes 80 1                           80     Herald Feunekes
41 Ruud van der Zande 80 1   80                             Ruud van der Zande
48 Koos Drost 77 1                     77           Koos Drost
49 Adriaan de Bakker 76.8 1                     76.8           Adriaan de Bakker
49 Harm Jan Stuut 76.8 1           76.8                     Harm Jan Stuut
49 Sebastiaan Bakker 76.8 1                                 Sebastiaan Bakker
52 Frits Riemersma 73.6 1                           73.6     Frits Riemersma
52 Arjan van Vliet 73.6 1             73.6                   Arjan van Vliet
52 Arnoud Hageman 73.6 1     73.6                           Arnoud Hageman
55 Rense Veenstra 71.2 1                           71.2     Rense Veenstra
55 Jeroen van der Vlist 71.2 1     71.2                           Jeroen van der Vlist
57 Jan van der Sleet 68.8 1                           68.8     Jan van der Sleet
58 Wouter Trumpie 67.2 1       67.2                         Wouter Trumpie
59 Marcel Meiring 64.8 1     64.8                           Marcel Meiring
60 Alex Bloemsma 63.2 1     63.2                           Alex Bloemsma
61 Gerard Terwisscha 60 1           60                     Gerard Terwisscha
62 Jesse Harder 52 1           52                     Jesse Harder
Nieuwe uitslagen: mail naar uitslagen@gvavtriathlon.nl.  
Fouten: mail naar g.ten.brinke@rug.nl  
  weging  
Olympische afstand 100%  
Kwart triatlon  90%  
Halve triathlon 105%  
Driekwart triathlon 105%  
Hele triathlon 110%  
Clubkampioenschap Triathlon 100%  
Sprint triathlon 80%  
   
Kwart wintertriathlon 10-50-20 100%  
Sprint wintertriathlon 5-25-10 80%  
   
Duathlon 10-40-5 100%  
Powerman/Horst 15-60-7,5 105%  
Clubkampioenschap Duathlon / Run-skate-run 80%  
Duathlon 5-20-2,5 80%  
   
Triathloon 80%  
   
Zwemloop 1-10 80%  
Zwemloop 0.5-5 70%  
   
Beste 7 resultaten tellen  
Maximaal 2 wedstrijden met minder
dan 3 GVAVers