Clubklassement 2022
Positie Dames Totaal Aantal
wedstrijden
Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 Dames
1 Janet ten Kate 100 1   100       Janet ten Kate
2 Franciska Schutter 80 1         80 Franciska Schutter
2 Ilse Russcher 80 1     80     Ilse Russcher
2 Yvonne Damstra 80 1   80       Yvonne Damstra
5 Ilse Langevoort 76.8 1         76.8 Ilse Langevoort
Positie Heren Totaal Aantal wedstrijden Cross dua Ameland 12/3 Winter tria Twente19/3 Triathloon 2/4 NK duathlon 16/4 CK RBR 20/4 Heren
1 Oscar de Jong 235.4 3 89   66.4     Oscar de Jong
2 Bram Smit 205 2       100   Bram Smit
3 Erik Jan Thalen 196 2 100     96   Erik Jan Thalen
4 Maarten de Ruiter 161.6 2   100     61.6 Maarten de Ruiter
5 Herman Oostra 143.2 2     76.8   66.4 Herman Oostra
6 Arjen Adriaanse 119.2 2     68.8   50.4 Arjen Adriaanse
7 Peter van Ravenswaaij 100.8 1           Peter van Ravenswaaij
8 Martijn Wietzes 96 1 96         Martijn Wietzes
9 Raymund Prins 92 1       92   Raymund Prins
9 Arnoldus van der Werff 92 1 92         Arnoldus van der Werff
11 Gerrit ten Brinke 89 1       89   Gerrit ten Brinke
12 Rob Heller 86 1       86   Rob Heller
13 Hessel Wijnja 80 1         80 Hessel Wijnja
13 Ivor Feunekes 80 1       80   Ivor Feunekes
13 Arjan Kruyt 80 1 80         Arjan Kruyt
13 Ruud van der Zande 80 1   80       Ruud van der Zande
13 Mathijs van Ark 80 1     80     Mathijs van Ark
13 Gert Jan van de Berg 80 1           Gert Jan van de Berg
19 Harm Jan Stuut 76.8 1         76.8 Harm Jan Stuut
19 Sebastiaan Bakker 76.8 1           Sebastiaan Bakker
21 Wouter Visch 73.6 1         73.6 Wouter Visch
21 Arnoud Hageman 73.6 1     73.6     Arnoud Hageman
23 Jasper van der Velde 71.2 1         71.2 Jasper van der Velde
23 Jeroen van der Vlist 71.2 1     71.2     Jeroen van der Vlist
25 Manuel van Wijk 68.8 1         68.8 Manuel van Wijk
26 Minne Bus 64.8 1         64.8 Minne Bus
26 Marcel Meiring 64.8 1     64.8     Marcel Meiring
28 Jos Richie 63.2 1         63.2 Jos Richie
28 Alex Bloemsma 63.2 1     63.2     Alex Bloemsma
30 Gerard Terwisscha 60 1         60 Gerard Terwisscha
31 Hilbrand Alma 58.4 1         58.4 Hilbrand Alma
32 Tomas Roca-Killick 56.8 1         56.8 Tomas Roca-Killick
33 Jacob Visser 55.2 1         55.2 Jacob Visser
34 Mathijs van der Til 53.6 1         53.6 Mathijs van der Til
35 Jesse Harder 52 1         52 Jesse Harder
36 Willem Jonker 48.8 1         48.8 Willem Jonker
Nieuwe uitslagen, fouten of aanvullingen? 
Mail naar: g.ten.brinke@rug.nl  
  weging  
Olympische afstand 100%
Kwart triatlon  90%  
Halve triathlon 105%
Driekwart triathlon 105%
Hele triathlon 110%
Clubkampioenschap Triathlon 100%
Sprint triathlon 80%  
 
Kwart wintertriathlon 10-50-20 100%
Sprint wintertriathlon 5-25-10 80%
 
Duathlon 10-40-5 100%
Powerman/Horst 15-60-7,5 105%
Clubkampioenschap Duathlon / Run-skate-run 80%
Duathlon 5-20-2,5 80%
 
Triathloon 80%
 
Zwemloop 1-10 80%
Zwemloop 0.5-5 70%
 
Beste 7 resultaten tellen
Maximaal 2 wedstrijden met minder
dan 3 GVAVers