Naam #punten #wed- wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrid
    strijden punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten
Arjen Adriaanse                            
                             
Marike Alferink                            
                             
Piet Alkema     Lauwersmeer S 10/7 CK Garnwerd 25/8 Ten Boer Kw 29/8 Xterra Ameland 12/9                
  317 4 80 55 96 86                
Menno Altena     Maastricht MD 11/7                      
  105 1 105                      
Mathijs van Ark     CK RBR 15/5 CK Garnwerd 25/8                    
  172 2 80 92                    
Adriaan de Bakker     CK Garnwerd 25/8                      
  41 1 41                      
Anneker Beaulieu                            
                             
Stephan Benninga                            
                             
Gert Jan van den Berg     IM Kopenhagen 22/8                      
  105.6 1 105.6                      
Menco van den Berg     Lauwersmeer OD 10/7 Ten Boer Kw 29/8                    
  175 2 83 92                    
Sarah Berghuis                            
                             
Alex Bloemsma                            
                             
Jos Bodewes                            
                             
Els Boersma     Ten Boer Kw 29/8                      
  96 1 96                      
Hugo Jan Bosscher     Leiderdorp NK S 22/8  Xterra Ameland S 12/9                    
  160 2 80 80                    
Olaf Jan Bosscher     Leiderdorp NK S 22/8  Xterra Ameland S 12/9                    
  153.6 2 76.8 76.8                    
Stefanie Bouma                            
                             
Trees van Breda                            
                             
Gerrit ten Brinke     CK RBR 15/5 Maastricht IM 70.3 1/8  CK Garnwerd 25/8 WK LD Almere 12/9                
  315.5 4 61.6 105 51 97.9                
Sjoukje Brouwer                            
                             
Mieke van den Broek                            
                             
Andre Bus                            
                             
Edwin Busch                            
                             
Robert Bulsink     CK RBR 15/5 Frysman 3/7 Cross duathlon Norg 3/10                  
  245.8 3 71.2 94.6 80                  
Orestes Carpay                            
                             
Carin Ceelaert                            
                             
Nicole Clerx                            
                             
Nicole Cox                            
                             
Sander Dannenberg                            
                             
Sandra Dijk     CK Garnwerd 25/8                      
  69 1 69                      
Carla Dijkstra                            
                             
Henk Jan Dolsma                            
                             
Sofia Dupon     CK Garnwerd 25/8                      
  79 1 79                      
Gesela Ebbinge     Embrun M 3/7 CK Garnwerd 25/8 Ten Boer Kw 29/8                  
  283 3 100 83 100                  
Larissa van Essen                            
                             
Jan-Willem Frederiks     CK Garnwerd 25/8 Cross duathlon Norg 3/10                    
  135.4 2 69 66.4                    
Ivor Freunekes     EK duathlon kwal. S 15/5 Klazienaveen Kw 10/7 Leiderdorp NK S 22/8 CK Garnwerd 25/8 NK duathlon Almere 9/10              
  351.2 5 80 100 71.2 100 80              
Herald Feunekes     CK RBR 15/5 Klazienaveen Kw 10/7 CK Garnwerd 25/8                  
  225.8 3 64.8 96 65                  
Vincenz Frey     CK Garnwerd 25/8                      
  96 1 96                      
Liset de Groot     IM 70.3 Nice 12/9 Leeuwarden OD 14/8                    
  205 2 105 100                    
Eduard de Groot     Lauwersmeer OD 10/7                      
  89 1 89                      
Erik-Jan de Groot     CK RBR 15/5 Lauwersmeer OD 10/7                    
  155.2 2 63.2 92                    
Mathijs Groeneveld     Winsum 12/6 (2.2-85-21.3)                      
  100.8 1 100.8                      
Niels Grote Beverborg     Leiderdorp NK S 22/8                      
  73.6 1 73.6                      
Nicky del Grosso     Xterra Ameland 12/9                      
  80 1 80                      
Arnoud Hageman     Cross duathlon Norg 3/10                      
  68.8 1 68.8                      
Bettina Hamming     CK RBR 15/5                      
  71.2 1 71.2                      
Jasper Hendrix                            
                             
Dianne Hinkema                            
                             
Anne Hobbelt                            
                             
Berry van Holland     CK Garnwerd 25/8 IM 70.3 Luxemburg 11/9 OD Hoorn 25/9                  
  291 3 86 105 100                  
Gerard Huisman                            
                             
Anneke Jaarsma     CK Garnwerd 25/8                      
  71 1 71                      
Frank Janssen                            
.                            
Jouke Janze                            
                             
Sarah Janus                            
                             
Lotte de Jong                            
                             
Oscar de Jong     Lauwersmeer OD 10/7 CK Garnwerd 25/8 Ten Boer Kw 29/8 Xterra Ameland 12/9 OD Hoorn 25/9 Cross duathlon Norg 3/10            
  497.8 6 86 59 100 92 96 64.8            
Willem Jonker     Lauwersmeer S 10/7 Ten Boer Kw 29/8 Xterra Ameland 12/9                  
  233 3 76.8 89 67.2                  
Sam Kamminga                            
                             
Janet ten Kate     CK Garnwerd 25/8 WK Aquabike Almere 12/9 OD Hoorn 25/9                  
  291 3 86 105 100                  
Jerzy Kasemier                            
                             
Ben Kloosterboer                            
                             
Hendrik Knol                            
                             
Alnout Koedijk                            
                             
Arnold Koers     CK Garnwerd 25/8                      
  61 1 61                      
Tim Kok     CK Garnwerd 25/8 IM 70.3 Luxemburg 11/9                    
  157.8 2 57 100.8                    
Arjan Koop                            
                             
Dirk Kootstra                            
                             
Arjan Kruyt     CK Garnwerd 25/8 Xterra Ameland 12/9                    
  138 2 49 89                    
Jorinde van der Laan                            
                             
René van der Laan                            
                             
Charlotte Lenting                            
                             
Ineke Ligthart                            
                             
Peter van der Maas     Embrun L 3/7                      
  105 1 105                      
Ronald Meier                            
                             
Berend Menninga     CK Garnwerd 25/8                      
  53 1 53                      
Annet Moes     CK Garnwerd 25/8 Cross duathlon Norg 3/10                    
  155 2 75 80                    
Marrijtje Molenhuis     CK RBR 15/5 IM 70.3 Maastricht 1/8 CK Garnwerd 25/8                  
  281 3 80 105 96                  
Pascalle Mossel     CK RBR 15/5 CK Garnwerd 25/8                    
  150.6 2 73.6 77                    
Michiel Nijdam                            
                             
Alex Nijhoff                            
                             
Robert Jan Oosterling     CK Garnwerd 25/8                      
  75 1 75                      
Herman Oostra     CK Garnwerd 25/8 Xterra Ameland 12/9 Cross dauthlon Norg 3/10                  
  244.6 3 71 100 73.6                  
Sem Penninkhof                            
                             
Emile Plugge                            
                             
Mirte Poort                            
                             
Loa Poppinga                            
                             
Raymund Prins     NK duathlon Almere 9/10                      
  100 1 100                      
Peter van Ravenswaaij     CK RBR 15/5 EK MD Walchsee 27/6 CK Garnwerd 25/8 WK LD Almere 12/9                
  366 4 66.4 105 89 105.6                
Marijke Regeling                            
                             
Eveline Reinstra                            
                             
Frits Riemersma     CK Garnwerd 25/8 Xterra Ameland 12/9                    
  159 2 63 96                    
Ronald Risselada                            
                             
Lize Rozema                            
                             
Maarten de Ruiter     CK Garnwerd 25/8                        
  73 1 73                        
Hanneke Rus     CK Garnwerd 25/8                        
  89 1 89                        
Ilse Russcher                            
                             
Daisy Rusch                            
                             
Florian Schmidt     Xterra S Ameland 12/9                      
  73.6 1 73.6                      
Karla Schipper     CK RBR 15/5 IM 70.3 Maastricht 1/8 Leiderdorp NK S 22/8 CK Garnwerd 25/8                
  349.6 4 76.8 100.8 80 92                
Joanne Schuitemaker     CK Garnwerd 25/8 Cross duathlon Norg 3/10                    
  151 2 81 70                    
Joost Schuringa     CK Garnwerd 25/8                      
  81 1 81                      
Franciska Schutter     CK Garnwerd 25/8 WK LD Almere 12/9                    
  210 2 100 110                    
Heiko Siebold     CK RBR 15/5 Ten Boer S 29/8                    
  140 2 60 80                    
Jan van der Sleet     EK Aquabike (1.9-90) 27/6 WK Aquabike Almere 12/9                    
  205 2 100 105                    
Bram Smit     Leiderdorp NK S 22/8                      
  68.8 1 68.8                      
Trijnie Spanjer     Ten Boer S 29/8                      
  80 1 80                      
Vincent Staehli                            
                             
Mirjam Steunebrink                            
                             
Tsjitske Stoel                            
                             
Harm-Jan Stuut     Frysman 3/7                      
  110 1 110                      
Gerard Terwisscha v S      CK RBR 15/5 Frysman 3/7 CK Garnwerd 25/8                  
  245.7 3 68.8 97.9 79                  
Erik Jan Thalen     Caveman (1-100-10) 20/6 Maastricht MD 11/7 LD Open Almere 12/9                  
  310.8 3 100 100.8 110                  
Roel Timmerman     CK Garnwerd 25/8 MD Almere 10/9                    
  148 2 43 105                    
Wouter Trumpie                            
                             
Wim Veenema     Xterra Ameland 12/9                      
  68.8 1 68.8                      
Marije Venema                            
                             
Rense Veenstra                            
                             
Jacob Veenstra                            
                             
Cindy Visser                            
                             
Jacob Visser     Frysman 3/7 IM Hamburg 29/8                    
  215.6 2 105.6 110                    
Wouter Visch     CK RBR 15/5 Winsum (2.2-85-21.3) 12/6 IM Kopenhagen 22/8 Cross duathlon Norg 3/10                
  368.6 4 76.8 105 110 76.8                
Nienke Vlak     Xterra Ameland 12/9                      
  100 1 100                      
Jeroen van de Vlist     Xterra S Ameland 12/9 Cross duathlon Norg 3/10                    
  142.4 2 71.2 71.2                    
Wilco de Vos                            
                             
Lucy de Vries                            
                             
Esther de Vries sr                            
                             
Mathijs de Vroome                            
                             
Anouk Wennemars                            
                             
Arnoldus van der Werff     IM Hamburg 29/8                      
  105.6 1 105.6                      
Sonny Wessels     CK Garnwerd 25/8                      
  83 1 83                      
Allard Wieringa     CK Garnwerd 25/8 IM 70.3 Luxemburg 11/9                    
  143.6 2 47 96.6                    
Mirjam Wieringa     CK Garnwerd 25/8                      
  73 1 73                      
Martijn Wietzes     CK Garnwerd 25/8                      
  77 1 77                      
Ferdie Witvoet     Lauwersmeer OD 10/7 Huizen OD 25/7                    
  200 1 100 100                    
Bart Wolters     Frysman 3/7                      
  101.2 1 101.2                      
Hessel Wijnja     CK RBR 15/5 Lauwersmeer OD 10/7 CK Garnwerd 25/8                  
  236.6 3 73.6 96 67                  
Astrid Wijnma                            
                             
Ruud van der Zande     CK Garnwerd 25/8                      
  45 1 45                      
Klaas Zwaagman     Maastricht MD 11/7 LD Open Almere 12/9                    
  197.8 2 96.6 101.2                    
De beste 7 resultaten tellen mee. Deze worden in kleur aangegeven. Rood betekent dat in de desbetreffende wedstrijd nog minstens 2 andere GVAVers deelnamen.
Is dat niet het geval dan kleurt het vakje geel. Er mogen maximaal twee vakjes geel zijn.