Clubklassement 2021
Positie Dames Totaal Aantal
wedstrijden
CK RBR 15/5 Frysman 3/7 Lauwers-meer 10/7 Maastricht M 11/7 Maastricht 70.3 1/8 Leiderdorp NK S 22/8 Garnwerd CK 25/8  Ten Boer Kw/S 29/8 WK LD/AL MD Almere Xterra 12/9 Ameland Dames
1 Karla Schipper 349,6 4 76,8       100,8 80 92       Karla Schipper
2 Gesela Ebbinge 283 3             83 100     Gesela Ebbinge
3 Marrijtje Molenhuis 281 3 80       105   96       Marrijtje Molenhuis
4 Franciska Schutter 210 2             100   110   Franciska Schutter
5 Janet ten Kate 191 2             86   105   Janet ten Kate
6 Pascalle Mossel 150,6 2 73,6           77       Pascalle Mossel
7 Nienke Vlak 100 1                   100 Nienke Vlak
8 Els Boersma 96 1               96     Els Boersma
9 Hanneke Rus 89 1             89       Hanneke Rus
10 Joanne Schuitemaker 81 1             81       Joanne Schuitemaker
11 Trijnie Spanjer 80 1               80     Trijnie Spanjer
12 Sofia Dupon 79 1             79       Sofia Dupon
13 Annet Moes 75 1             75       Annet Moes
14 Mirjam Wieringa 73 1             73       Mirjam Wieringa
15 Bettina Hamming 71,2 1 71,2                   Bettina Hamming
16 Anneke Jaarsma 71 1             71       Anneke Jaarsma
17 Sandra Dijk 69 1             69       Sandra Dijk
Positie Heren Totaal Aantal wedstrijden CK RBR 15/5 Frysman 3/7 Lauwers-meer 10/7 Maastricht M 11/7 Maastricht 70.3 1/8 Leiderdorp NK S 22/8 Garnwerd CK 25/8  Ten Boer Kw/S 29/8 WK LD/AL MD Almere Xterra 12/9 Ameland Heren
1 Peter van Ravenswaaij 366 4 66,4           89   105,6   Peter van Ravenswaaij
2 Ivor Feunekes 351,2 4           71,2 100       Ivor Feunekes
3 Oscar de Jong 337 4     86       59 100   92 Oscar de Jong
4 Piet Alkema 317 4     80       55 96   86 Piet Alkema
5 Gerrit ten Brinke 315,5 4 61,6       105   51   97,9   Gerrit ten Brinke
6 Erik Jan Thalen 310,8 3       100,8         110   Erik Jan Thalen
7 Wouter Visch 291,8 3 76,8                   Wouter Visch
8 Gerard Terwisscha 245,7 3 68,8 97,9         79       Gerard Terwisscha
9 Hessel Wijnja 236,6 3 73,6   96       67       Hessel Wijnja
10 Herald Feunekes 225,8 3 64,8           65       Herald Feunekes
11 Jacob Visser 215,6 2   105,6           110     Jacob Visser
12 Jan van der Sleet 205 2                 105   Jan van der Sleet
13 Ferdie Witvoet 200 2     100               Ferdie Witvoet
14 Klaas Zwaagman 197,8 2       96,6         101,2   Klaas Zwaagman
15 Menco van den Berg 175 2     83         92     Menco van den Berg
16 Mathijs van Ark 172 2 80           92       Mathijs van Ark
17 Herman Oostra 171 2             71     100 Herman Oostra
18 Robbert Bulsink 165,8 2 71,2 94,6                 Robbert Bulsink
18 Willem Jonker 165,8 2     76,8         89     Willem Jonker
20 Hugo Jan Bosscher 160 2           80       80 Hugo Jan Bosscher
21 Frits Riemersma 159 2             63     96 Frits Riemersma
22 Erik-Jan de Groot 155,2 2 63,2   92               Erik-Jan de Groot
23 Olaf Jan Bosscher 153,6 2           76,8       76,8 Olaf Jan Bosscher
24 Roel Timmerman 148 2             43   105   Roel Timmerman
25 Heiko Siebold 140 2 60             80     Heiko Siebold
26 Arjan Kruyt 138 2             49     89 Arjan Kruyt
27 Harm Jan Stuut 110 1   110                 Harm Jan Stuut
28 Arnoldus van der Werff 105,6 1               105,6     Arnoldus van der Werff
28 Gert Jan van den Berg 105,6 1           105,6         Gert Jan van den Berg
30 Peter van der Maas 105 1                     Peter van der Maas
30 Menno Altena 105 1       105             Menno Altena
32 Bart Wolters 101,2 1   101,2                 Bart Wolters
33 Mathijs Groeneveld 100,8 1                     Mathijs Groeneveld
34 Vincenz Frey 96 1             96       Vincenz Frey
35 Eduard de Groot 89 1     89               Eduard de Groot
36 Berry van Holland 86 1             86       Berry van Holland
37 Sonny Wessels 83 1             83       Sonny Wessels
38 Joost Scuringa 81 1             81       Joost Schuringa
39 Martijn Wietzes 77 1             77       Martijn Wietzes
40 Robert-Jan Oosterling 75 1             75       Robert-Jan Oosterling
41 Niels Grote Beverborg 73,6 1           73,6         Niels Grote Beverborg
42 Florian Schmidt 73,6 1                   73,6 Florian Schmidt
43 Maarten de Ruiter  73 1             73       Maarten de Ruiter
44 Jeroen van der Vlist 71,2 1                   71,2 Jeroen van der Vlist
45 Jan-Willem Frederiks 69 1             69       Jan-Willem Frederiks
46 Bram Smit 68,8 1           68,8         Bram Smit
47 Arnold Koers 61 1             61       Arnold Koers
48 Tim Kok 57 1             57       Tim Kok
49 Berend Menninga 53 1             53       Berend Menninga
50 Allard Wieringa 47 1             47       Allard Wieringa
51 Ruud van der zande 45 1             45       Ruud van der Zande
52 Adriaan Bakker 41 1             41       Adriaan Bakker
Nieuwe uitslagen, fouten of aanvullingen? 
Mail naar: g.ten.brinke@rug.nl  
  weging  
Olympische afstand 100%
Kwart triatlon  90%  
Halve triathlon 105%
Driekwart triathlon 105%
Hele triathlon 110%
Clubkampioenschap Triathlon 100%
Sprint triathlon 80%  
 
Kwart wintertriathlon 10-50-20 100%
Sprint wintertriathlon 5-25-10 80%
 
Duathlon 10-40-5 100%
Powerman/Horst 15-60-7,5 105%
Clubkampioenschap Duathlon / Run-skate-run 80%
Duathlon 5-20-2,5 80%
 
Triathloon 80%
 
Zwemloop 1-10 80%
Zwemloop 0.5-5 70%
 
Beste 7 resultaten tellen
Maximaal 2 wedstrijden met minder
dan 3 GVAVers