Naam #punten #wed- wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrid
    strijden punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten
Arjen Adriaanse     Heerenveen OD 25/5                      
  86   86                      
Marike Alferink     CK Garnwerd 12/6                      
  73 1 73                      
Piet Alkema     Flevonice Wintertria S 10/2 NK Wintertria Twente 23/3 Triathloon 6/4 Xterra Ameland 14/9                
  312 4 76.8 86 63.2 86                
Menno Altena     Brouwersdam 25/5 Feanster 40 8/6 Stiens OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7 Mont Blanc S 24/8 Challenge Almere 14/9            
  571.6 6 100 90 100 96.6 80 105            
Mathijs van Ark     CK RBR 17/4 Almere S 19/5 Divisie S Weert 8/6 CK Garnwerd 12/6 Aalten kw 23/6 Utrecht 2e div S 7/7 Klazienaveen MD 14/7 Giesbeek S 18/8 RBR Hilversum 17/3 Zaanstad Team S 8/9    
  614.4 10 80 71.2 76.8 100 100 76.8 100.8 80 76.8 73.6    
Katharina Ballmann                            
                             
Anneker Beaulieu     Keistad zwemloop 31/3 RunX zwemloop 13/4 Weert EK OD 1/6 Ottawa Canada OD 27/7                 
  340.8 4 80 68.8 92 100                
Stephan Benninga     CK Garnwerd 12/6 Cross tria Tynaarlo 22/6 Nordseeman MD 11/8                  
  256 3 71 80 105                  
Gert Jan van den Berg     Almere S 19/5 Nieuwkoop MD 16/6 Klazienaveen S 14/7 IM Kalmar 15/8                
  358.2 4 63.2 105 80 110                
Frank Berghuis     RunX zwemloop 13/4 Heerenveen S 25/5 Ter Apel S 2/6 CK Garnwerd 12/6 Speedman S 16/6 Stiens S 29/6 Ten Boer S 31/8 Garrelsweer RSR 5/9        
  536.6 8 64.4 80 80 73 80 80 73.6 70        
Sarah Berghuis     CK Garnwerd 12/6                      
  81 1 81                      
Alex Bloemsma     Triathloon 6/4 Gasselte XXL 7/7                    
  147.8 2 64.8 83                    
Jos Bodewes                            
                             
Els Boersma     CK RBR 17/4 Speedman S 16/6 Ten Boer Kw 31/8                  
  224.4 3 64.8 73.6 86                  
Hugo Jan Bosscher     Cross duathlon Norg 10/2 Keistad zwemloop 31/3 NK Crossduathlon 13/4 RBR Hoogerheide 12/5 Almere S 19/5 Erediv R'dam 22/6 Klazienaveen S 14/7 Veenendaal NKOD 24/8 Ouderkerk a/d A. S 31/8 Almere NK Cross 8/9 Xterra Ameland S 14/9  
  573.6 11 80 69 67.2 76.8 73.6 76.8 76.8 100 80 80 80  
Olaf Jan Bosscher     Keistad zwemloop 31/3 NK Crossduathlon 13/4 RBR Hoogerheide 12/5 Almere S 19/5 Erediv R'dam 22/6 Klazienaveen S14/7 . S 31/8 Ouderkerk a/d A. S 31/8  Almere NK cross 8/9 Zwolle S 21/9    
  572.8 10 72 70 80 80 80 80 96 73.6 76.8 80    
Stefanie Bouma     Holten 1e div S 29/6 Ouderkerk a/d Amst. S 31/8                    
  156.8 2 80 76.8                    
Trees van Breda     Divisie S Weert 8/6 Hardenberg Kw 6/7 Challenge Almere 14/9                  
  276.2 3 71.2 100 105                  
Gerrit ten Brinke     Cross duathlon Norg 10/2 NK Wintertria Twente 23/3 NK Cross duathlon 13/4 CK RBR 17/4 RBR L Almere 19/5 EK OD Weert 1/6 CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/6 Zeewolde OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7 Rutbeek 1/3 18/8  
  642 10 67.2 89 90 52 96 96 49 75 92 83 96  
Sjoukje Brouwer     Heerenveen S 25/5 Stiens OD 29/6 NordseeWoman MD 11/8                  
  274.6 3 73.6 96 105                  
Mieke van den Broek     CK Garnwerd 12/6 Ten Boer Kw 31/8                    
  154 2 71 83                    
Andre Bus                            
                             
Edwin Busch                            
                             
Sanne Buisman                            
                             
Orestes Carpay     CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/.6 Utrecht 2e div S 7/7 Klazienaveen MD 14/7 Zaanstad Team S 8/9              
  433.4 5 86 100 71.2 105 71.2              
Carin Ceelaert                            
                             
Nicole Clerx     Utrecht 2e div S 7/7                      
  80 1 80                      
Nicole Cox     Ten Boer S 31/8                      
  76.8 1 76.8                      
Sander Dannenberg                            
                             
Sandra Dijk     Triathloon 6/4 Gasselte XL 7/7 Xterra S Ameland 14/9                  
  256.8 3 76.8 100 80                  
Carla Dijkstra     Speedman OD 16/6 Ten Boer Kw 31/8 Feanster 40 8/6 RSR Garrelsweer 5/9                
  344 4 92 92 90 70                
Henk Jan Dolsma     Gasselte XXL 7/7 Ouderkerk a/d A. S 31/8 Zaanstad Team S 8/9                  
  253 3 105 71.2 76.8                  
Christina Draijer     RunX zwemloop 13/4 RBR Hoogerheide 12/5 Almere S 19/5 Erediv R'dam 22/6 Veenendaal NK OD 24/8 Lausanne S 31/8 RBR Hilversum 17/3          
  570 7 70 80 80 80 100 80 80          
Gesela Ebbinge     CK RBR 17/4 RunX zwemloop 13/4 Heerenveen OD 25/5 Pierre Chatel OD 2/6 CK Garnwerd 12/6 Holten OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7          
  603.8 7 68.8 73.6 96 100 77 92 96.4          
Larissa van Essen     Almere S 18/5 Klazienaveen S 14/7 Zaanstad Team S 8/9                  
  227.2 3 76.8 76.8 73.6                  
Jan-Willem Frederiks     RBR Ter Idzard 13/4 CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/6 Huizen OD 23/6 Rutbeek 1/3 18/8 Veenendaal OD 24/8            
  530 6 92 63 79 100 100 96            
Ivor Freunekes     Keistad zwemloop 31/3 CK RBR 17/4 RunX zwemloop 13/4 Utrecht S 7/7 Klazienaveen S 14/7 Zwolle S 21/9            
  426.4 6 67.2 61.6 67.2 80 73.6 76.8            
Herald Feunekes     Ter Apel S 2/67 RunX zwemloop 13/4 Klazienaveen OD 14/7 Rutbeek Kw 18/8                
  355.6 4 76.8 68.8 100 100                
Erik-Jan de Groot     RunX zwemloop 13/4 Speedman OD 16/6 Stiens OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7                
  344.1 4 73.6 81 96 93.5                
Mathijs Groeneveld     CK Garnwerd 12.6 Speedman OD 16/6 Gasselte XXL 7/7                  
  278.8 3 89 89 100.8                  
Nicky del Grosso     Xterra S Ameland 14/9                      
  73.6 `1 73.6                      
Arnoud Hageman     Triathloon 6/4                      
  71.2 1 71.2                      
Emiel Harder     Holten S 29/6                      
  80 1 80                      
Jesse Harder     Cross duathlon Norg 10/2 Heerenveen OD 25/5 CK Garnwwerd 12/6 Didam MD 6/7 Challenge Almwere 14/9              
  423 5 68.8 89 59 105 101.2              
Jasper Hendrix     Speedman OD 16/6                      
  73 1 73                      
Dianne Hinkema                            
                             
Anne Hobbelt                            
                             
Berry van Holland     Zaanstad Team S 8/9 Xterra S Ameland 14/9                    
  150.4 2 73.6 76.8                    
Gerard Huisman     Challenge Almwere 14/9                      
  97.9 1 97.9                      
Anneke Jaarsma     CK Garnwerd 12/6                      
  69 1 69                      
Frank Janssen     RunX zwemloop 13/4 RBR Hoogerheide 12/5 Almere S 19/5 Divisie S Weert 8/6 Veenendaal NK OD 24/8 Lausanne S 31/8 RBR Hilversum 17/3          
. 535 7 70 73.6 68.8 80 89 80 73.6          
Jouke Janze     RunX zwemloop 13/4 Heerenveen OD 25/5 Speedman OD 16/6 Klazienaveen MD 14/7 Ten Boer S 31/8              
  422.9 5 76.8 96 83 90.3 76.8              
Sarah Janus     CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/6 Divisie S Weert 8/6                  
  259.8 3 83 100 76.8                  
Lotte de Jong     RunX zwemloop 13/4 Almere S 18/5 Speedman OD 16/6 Ten Boer Kw 31/8 Zaanstad Team S 8/9              
  409.6 5 71.2 71.2 96 100 71.2              
Oscar de Jong     Crossdua Ameland 28/1 Flevonice wintertria 10/2 NK Wintertria Twente 23/3 Triathloon 6/4 CK RBR 17/4 CK Garnwwerd 12/6 Gasselte XXL 7/7 Garrelsweer RSR 5/9 Xterra Ameland 14/9      
  601 9 96 96 92 66.4 58.4 57 87.2 67.2 96      
Willem Jonker     CK RBR 17/4                      
  50.4 1 50.4                      
Sam Kamminga     IM Frankfurt 30/6                      
  105.6 1 105.6                      
Janet ten Kate     Wintertria Twente S 23/3 Heerenveen S 25/5 Weert EK OD 1/6 CK Garnwerd 12/6 Zeewolde OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7 Rutbeek Kw 18/8 Ten Boer Kw 31/8        
  651 8 80 76.8 96 79 100 100.8 100 96        
Jerzy Kasemier     Almere S 19/5 Klazienaveen S 14/7                    
  136.8 2 60 76.8                    
Ben Kloosterboer     Almere S 19/5 Divisie S Weert 9/6 Klazienaveen S 14/7 Zaanstad Team S 8/9                
  288.8 4 64.8 73.6 73.6 76.8                
Hendrik Knol                            
                             
Alnout Koedijk     Almere S 19/5 Klazienaveen S 14/7                    
  132 2 58.4 73.6                    
Marjory Koller                            
                             
Harry Koning     Heerenveen S 25/5 Zeewolde OD 29/6 Didam OD 6/7 Klazienaveen MD 14/7 Veenendaal NK 24/8 Ten Boer S 31/8 Zwolle S 21/9          
  597.9 7 76.8 96 100 85.1 100 60 80          
Arjan Koop     CK Garnwerd 12/6 Speedman S 16/6                    
  138.2 2 67 71.2                    
Dirk Kootstra     Frysman 6/7                      
  101.2 1 101.2                      
Arjan Kruyt     Cross RBR Ameland 26/1 Cross RBR Norg 10/2 Triathloon 6/4 CK RBR 17/4 Heerenveen S 25/5 CK Garnwwerd 12/6 Gasselte XL 7/7 Xterra Ameland 14/9        
  549.6 8 92 71.2 68.8 60 73.6 53 92 92        
Jorinde van der Laan     RBR Ter Idzard CK RBR 17/4 Almere S 19/5 Heerenveen S 25/5 CK Garnwerd 12/6 Erediv R'dam 22/6 Holten OD 29/6 Klazienaveen S 14/7 Veenendaal NKOD 24/8 Lausanne S 31/8    
  614.8 10 80 76.8 76.8 80 96 73.6 100 80 92 76.8    
René van der Laan     CK Garnwerd 12/6 Ten Boer S 31/8                    
  126.2 2 55 71.2                    
Charlotte Lenting     CK RBR 17/4 Weert EK OD 1/6 CK Garnwerd 12/6 Erediv R'dam 22/6 Veenendaal NK OD 24/8 Ouderkerk a/d A. S 31/8 Xterra Ameland 14/9          
  626.4 7 73.6 100 100 76.8 96 80 100          
Ineke Ligthart     Triathloon 6./4                      
  73.6 1 73.6                      
Peter van der Maas     Triathloon 6/4 Pierre Chatel OD 2/6 CK Garnwerd 12/6 Holten OD 29/6 Utrecht 2e div S 7/7 Klazienaveen S 14/7            
  529.6 6 80 100 96 100 73.6 80            
Ronald Meier     Hardenberg Kw 6/7                      
  100 1 100                      
Marcel Meiring     CK RBR 17/4 RunX zwemloop 13/4 Heerenveen S 25/5 CK Garnwerd 12/6 Stiens S 29/6 Klazienaveen OD 14/7 Ten Boer S 31/8          
  500.2 7 53.6 71.2 68.8 65 76.8 96 68.8          
Ebe van der Molen     CK RBR 17/4 Ten Boer Kw 31/8                    
  144.2 2 55.2 89                    
Yasmin Nauta     CK RBR 17/4 RunX zwemloop 13/4 Speedman S 16/6 Stiens S 29/6 Ten Boer S 31/8 Almere NK Cross 8/9            
  447.6 6 66.4 64.4 80 76.8 80 80            
Erik Niemeijer     RBR RunX 26/5                      
  76.8 1 76.8                      
Michiel Nijdam     Speedman S 16/6                      
  67.2 1 67.2                      
Alex Nijhoff     Klazienaveen OD 14/7 Challenge Almere 14/9                    
  188.6 2 92 96.6                    
Robert Jan Oosterling     CK Garnwerd 12/6 Speedman S 16/6                    
  155.8 2 79 76.8                    
Herman Oostra     Cross tria Trintura l R 25/5 Gasselte XL 7/7                    
  196.8 2 100.8 96                    
Sem Penninkhof     CK RBR 17/4                      
  56.8 1 56.8                      
Emile Plugge     Speedman S 16/6                      
  68.8 1 68.8                      
Mirte Poort     Leensterlus S 1/6 CK Garnwerd 12/6 Speedman S 16/6 Holten OD 29/6 Utrecht 2ediv S 7/7              
  392 5 80 75 76.8 89 71.2              
Loa Poppinga     Holten OD 29/6                      
  86 1 86                      
Raymond Prins     CK RBR 17/4 RBR L Almere 19/5 Zofingen Powerman                  
  281.2 3 71.2 100 110                  
Peter van Ravenswaaij     Triathloon 6/4 Cross tria Tynaarlo 22/6 Gasselte XXL                  
  240.7 3 73.6 73.6 93.5                  
Marijke Regeling     NK Crossduathlon 13/4 Stiens S 29/6                    
  140 2 60 80                    
Eveline Reinstra                            
                             
Frits Riemersma     70.3 Mallorca 11/5 Heerenveen S 25/5 Weert EK OD 1/6                  
  276.2 3 105 71.2 100                  
Ronald Risselada     CK RBR 17/4 CK Garnwerd 12/6                    
  115.8 2 64.8 51                    
Lize Rozema     Brouwersdam S 25/5                      
  80 1 80                      
Maarten de Ruiter     Flevonice wintertria 10/2 NK Wintertria Twente 23/3 CK RBR 17/4                    
  262.4 3 100 96 66.4                    
Hanneke Rus     Triathloon 6/4 CK Garnwerd 12/6 Ter Apel S 2/6 Gasselte XXL 7/7                  
  351 4 80 86 80 105                  
Ilse Russcher     Cross RBR Ameland 26/1 Triathloon 6/4 Speedman OD 16/6                  
  242.6 3 80 73.6 89                  
Daisy Rusch     CK RBR 17/4 CK Garnwerd 12/6                    
  130.2 2 63.2 67                    
Florian Schmidt     CK Garnwerd 12/6 Gasselte XL 7/7                    
  192 2 92 100                    
Karla Schipper     CK RBR 17/4 Almere S 19/5 Brouwersdam 25/5 CK Garnwerd 12/6 Nieuwkoop MD 16/6 Frysman 6/7 Vroomshoop S 7/9 Almere Challenge 14/9        
  677 8 71.2 80 100 92 105 110 80 110        
Lana Schrier     RunX zwemloop13/4 Almere S 18/5 Divisie S Weert 8/6 CK Garnwerd 12/6 Zaanstad Team S 8/9              
  402.6 5 76.8 80 80 89 76.8              
Erik Schroder     Keistad zwemloop 31/3 Almere S 19/5 Erediv R'dam 22/6 Giesbeek S 18/8 Veenendaal NK OD 24/8 Ouderkerk a/d A. S 31/8            
  474.2 6 75 76.8 73.6 80 92 76.8            
Francis Schuurman                            
                             
Jan van der Sleet     CK Garnwerd 12/6 Ten Boer S 31/8                    
  135.4 2 69 66.4                    
Jochem Slijkhuis     CK RBR 17/4 Divisie S Weert 8/6 Frysman 6/7                  
  254.8 3 73.6 71.2 110                  
Arnold Spanninga     Ten Boer Kw 31/8                      
  86 1 86                      
Vincent Staehli     Ten Boer S 31/8                      
  63.2 1 63.2                      
Mirjam Steunebrink     Heerenveen OD 25/5 IM Cork 23/6 Leiderdorp S 11/8                  
  282 3 92 110 80                  
Tsjitske Stoel     Xterra S Ameland 14/9                      
  71.2 1 71.2                      
Harm-Jan Stuut     Speedman OD 16/6 Gasselte XXL 7/7 IM Hamburg 28/7                  
  302.6 3 96 96.6 110                  
Gerard Terwisscha v S      CK Garnwerd 12/6                      
  77 1 77                      
Erik Jan Thalen     Cross RBR Ameland 26/1 Cross RBR Norg 10/2 Bilzen 12/5 Geraardsbergen 70.3 16/6 IM Hamburg 28/7 Ten Boer S 31/8 Challenge Almere 14/9          
  673 7 100 76.8 100 105 105.6 80 105.6          
Roel Timmerman     Holten OD 29/6 Ten Boer S 31/8 Challenge Almere 14/9                  
  251.1 3 96 64.8 90.3                  
Wouter Trumpie     Ten Boer S 31/8 Challenge Almere 14/9                    
  158.2 2 64.8 93.4                    
Wim Veenema     Xterra Ameland 14/9                      
  89 1 89                      
Marije Venema     Brouwersdam S 25/5 Feanster 40 8/6 Stiens OD 29/6 Mont Blanc S 24/8                
  343.2 4 76.8 86.4 100 80                
Rense Veenstra     Cross RBR Workum 19/1 Flevonice wintertria 10/2 NK Wintertria Twente 23/3 Geraardsbergen 70.3 16/6 Cross tria Tynaarlo 22/6 Stiens OD 29/6            
  529.6 6 80 80 100 100.8 76.8 92            
Jacob Veenstra     Utrecht 2e div S 7/7 Zaanstad Team S 8/9 Challenge Almere 14/9                  
  270 3 80 80 110                  
Cindy Visser     Almere S 18/5 Divisie S Weert 9/6 Utrecht 2ediv S 7/7 Klazienaveen MD 14/7 Zaanstad Team S 8/9              
  377.9 5 73.6 68.8 73.6 93.1 68.8              
Jacob Visser     RBR Ter Idzard 13/4 Heerenveen OD 25/5 Speedman OD 16/6 IM Frankfurt 30/6 Xterra Ameland 14/9              
  492 5 96 100 86 110 100              
Wouter Visch     Cross RBR Norg 10/2 Keistad zwemloop 31/3 RBR Ter Idzard 13/4 Almere S 19/5 RBR RunX 26/5 Divisie S Weert 8/6 CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/6 Zeewolde MD 29/6 Klazienaveen S 14/7 IM Hamburg 28/7 Zaanstad Team S 8/9
  621.2 12 73.6 70 80 66.4 80 68.8 83 92 105 76.8 101.2 80
Nienke Vlak     CK RBR 17/4 RunX zwemloop 13/4 Heerenveen OD 25/5 Holten OD 29/6 Harz MD 1/9 Vroomshoop S 7/9            
  536.8 6 80 80 100 96 100.8 80            
Jeroen van de Vlist     Cross triathlon Trintura 25/5 Gasselte XXL 7/7                    
  190.1 2 105 85.1                    
Wilco de Vos                            
                             
Lucy de Vries     CK Garnwerd 12/6                      
  65 1 65                      
Esther de Vries sr     Holten 1e div S 29/6 Harz 1/9                    
  181.8 2 76.8 105                    
Mathijs de Vroome     Hilversum RBR 17/3                      
  80 1 80                      
Jasper Wagter     CK RBR 17/4 CK Garnwerd 12/6 Speedman OD 16/6                  
  201.2 3 63.2 61 77                  
Anouk Wennemars     Divisie S Weert 9/6 Vries S 16/6                    
  150.4 2 73.6 76.8                    
Arnoldus van der Werff     CK RBR 17./4 RunX zwemloop 13/4 Heerenveen OD 25/5 Frysman 6/7 Ten Boer Kw 31/8              
  446.4 5 76.8 80 92 105.6 92              
Martijn Wietzes     CK RBR 17/4 Almere S 19/5 CK Garnwerd 12/6 Klazienaveen MD 14/7 Ten Boer Kw 31/8 Zaanstad Team S 8/9            
  474.6 6 68.8 61.6 81 87.2 96 80            
Jos Wilbrink     RBR Ter Idzard 13/4 OD Almere 19/5 Zeewolde OD 29/6 Ten Boer Kw 31/8 Challenge Almere 14/9              
  500.8 5 100 100 100 100 100.8              
Anique Willeme     Utrecht 2ediv S 7/7 Praag Challenge MD 27/7 Zaanstad Team S 8/9                  
  261.8 3 76.8 105 80                  
Karen Witterholt-W.     Cross dua Ameland 28/1 Vries S 16/6 Gasselte XL 7/7 Ten Boer Kw 31/8 Xterrra S Ameland 14/9              
  421.8 5 80 80 96 89 76.8              
Marcel ten Wolde     Triathloon 6/4 CK Garnwerd 12/6 Gasselte XXL 7/7                  
  245.3 3 76.8 75 93.5                  
Astrid Wijnma     Zeewolde OD 29/6 Klazienaveen MD 14/7 IM Kopenhagen 18/8                  
  311 3 96 105 110                  
Jeroen Zijlstra     Speedman S 16/6                      
  73.6 1 73.6                      
De beste 7 resultaten tellen mee. Deze worden in kleur aangegeven. Rood betekent dat in de desbetreffende wedstrijd nog minstens 2 andere GVAVers deelnamen.
Is dat niet het geval dan kleurt het vakje geel. Er mogen maximaal twee vakjes geel zijn.