Naam #punten # wed-     wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrid
    strijden     punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten
Arjen Adriaanse     CK RBR 11/45                      
  36 1 36                      
Marike Alferink     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6                    
  150.8 2 64.8 86                    
Piet Alkema     Tri Ambla Kw 8/9 Wintertriathlon Gr 3/11                    
  160 2 77 83                    
Mathijs van Ark     Triatloon 7/4 CK RBR 11/4 Zwemloop Groningen 15/4 CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6 Almere S 27/5 MD Klazienaveen 15/7 Rutbeek OD 20/8 Nijmegen S 16/9      
  626.4 9 80 73.6 67.2 96 96 80 100.8 100 68.8      
Katharina Ballmann                            
                             
Anne Beaulieu     Zwemloop Groningen 15/4 Speedman S 17/6                    
  140.8 2 67.2 73.6                    
Stephan Benninga     Ter Apel S 10/6 Speedman 4e div 17/6 Crosstriathlon Gasselte 8/7                  
  262.3 3 80 92 90.3                  
Gert Jan van den Berg     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 70.3 IM Elsinore 17/6  Rutbeek Kw 20/8 Nijmegen S 16/9              
  368.8 5 42.4 71 105 92 58.4              
Frank Berghuis     Ten Boer S 2/9                      
  73.6 1 73.6                      
Alex Bloemsma     Triatloon 76/4 CK Garnwerd 7/6 Crosstriathlon Gasselte 8/7                  
  200.5 3 66.4 49 85.1                  
Elvira van Bolhuis     Crosstriathlon Gasselte 8/7                      
  96 1 96                      
Anne Borst     Rutbeek OD 20/8 Nijmegen S 16/9                    
  173.6 2 100 73.6                    
Hugo Jan Bosscher     Crossdua Norg 11/2 CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 Rutbeek OD 20/8 Tri Ambla S 8/9 Nijmegen S 16/9            
  483.2 6 80 64.8 92 96 76.8 73.6            
Olaf Bosscher     Crossdua Norg 11/2 CK RBR 11/4 Tri Ambla S 8/9                  
  215.2 3 66.4 68.8 80                  
Mark Bossinga     Almere Challenge LD 8/9                      
  110 1 110                      
Nanne Brattinga     CK Garnwerd 7/6 Speedman S 17/6                    
  132.6 2 59 73.6                    
Trees van Breda     Triatloon 7/4 CK RBR 11/4 Almere S 27/5                  
  224.8 3 73.6 71.2 80                  
Sjoukje Brouwer     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6                    
  144.2 2 63.2 81                    
Gerrit ten Brinke     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6                  
  150.4 3 34.4 43 73                  
Jeroen van den Broek     Speedman S 17/6                      
  71.2 1 71.2                      
Edwin Busch                            
                             
Sanne Buisman                            
                             
Wim Casparie                            
                             
Carin Ceelaert     Wintertriathlon Gr 3/11                      
  100 1 100                      
Nicole Clerx                            
                             
Marije Dankelman                            
                             
Sander Dannenberg                            
                             
Marijke van Dijk     CK Garnwerd 7/6                      
  79 1 79                      
Sandra Dijk     Crossdua Norg 11/2                      
  76.8 1 76.8                      
Elske Dijkstra                            
                             
Henk Jan Dolsma     Zwemloop Groningen 15/4 Heerenveen S 26/5 Ter Apel OD 10/6 Crosstriathlon Gasselte 8/7 Tri Ambla OD 8/9              
  455 5 70 80 100 105 100              
Christina Draijer                            
                             
Gesela Ebbinge     Triatloon Almere S 27/5 Zeewolde OD 23/6 Alpe d'Huez S 3/8 Rutbeek OD 20/8 Nijmegen S 16/9            
  512.8 6 68.8 76.8 100 100 96 71.2            
Jeroen Elsinga     Weert OD 9/6                      
  89 1 89                      
Jan-Willem Frederiks     CK Garnwerd 7/6 Ter Apel OD 10/6 Crosstriathlon Gasselte 8/7 Embrunman 18/8                
  357.6 4 65 86 96.6 110                
Silvia Garcia                            
                             
Nicky del Grosso     Tri Ambla S 8/9                      
  76.8 1 76.8                      
Erik-Jan de Groot     CK RBR 11/4 Heerenveen S 26/5 Klazienaveen OD 15/7 Ten Boer Kw 2/9                
  308.8 4 47.2 73.6 92 96                
Niels Grote Beverborg     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 Speedman S 17/6 Luttenberg S 3/6 Weert OD 9/6 Rijssen S 16/6 MD Klazienaveen 15/7 Glasgow EK S 11/8 Nijmegen S 16/9      
  625 9 80 100 80 80 100 80 105 80 80      
Arnoud Hageman     Crosstriathlon Gasselte 8/7                      
  93.5 1 93.5                      
Job Hamming     Frysman 24/6                      
  97.9 1 97.9                      
Jesse Harder     Crossdua Norg 11/2 Heerenveen OD 26/5 CK Garnwerd 7/6 Ter Apel OD 10/6 Klazienaveen MD 15/7 Tri Ambla OD 8/9            
  446.6 6 50.4 86 61 81 87.2 81            
Anouk Hersenberg                            
                             
Mark van den Heuvel                            
                             
Dianne Hinkema     Speedman S 17/6                      
  76.8 1 76.8                      
Anne Hobbelt                            
                             
Berry van Holland     Almere S 27/5 Zeewolde OD 23/6 Crosstriathlon Gasselte 8/7 Tri Ambla S 8/9 Nijmegen S 16/9              
  393.2 5 76.8 86 92 73.6 64.8              
Heleen Hoogeveen     Tri Ambla S 8/9                      
  73.6 1 73.6                      
Henk Hoppen     CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6                    
  114 2 39 75                    
Elianne Huitema                            
                             
Gert-Jan Hulzinga     Triatloon RBR Ter Idzard 16/4 Klazienaveen OD 15/7                  
  258.6 3 73.6 96 89                  
Anneke Jaarsma     Run Skate Run G'weer 4/3                      
  76.8 1 76.8                      
Jouke Janze     CK RBR 11/4 Speedman Kw 17/6 Ten Boer S 2/9 Nijmegen S 16/9                
  284.6 4 61.6 83 80 60                
Richard Jong-A-Pin     Speedman Kw 17/6                      
  86 1 86                      
Oscar de Jong     Flevonice wintertria 14/1 Crossdua Ameland 28/1 Crossdua Norg 11/2 RSR Garrelsweer 4/3 Wintertria Twente 24/3  Triatloon 7/4 CK RBR 11/4 CK Garnwwerd 7/6 Crosstria Gasselte 8/7 RSR Garrelsweer 12/7 Tri Ambla OD 8/9 Wintertriathlon Gr 3/11
  630.2 12 92 100 58.4 80 96 68.8 44 57 87.2 67.2 86 89
Willem Jonker     CK RBR 11/4 NK S Rotterdam 2/6                    
  111.2 2 31.2 80                    
Sam Kamminga     CK Garnwerd 7/6 Nordseemann 12/8                    
  181.8 2 81 100.8                    
Jerzy Kasemier     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6                    
  139.6 2 53.6 86                    
Janet ten Kate     Flevonice wintertria 14/1 RSR Garrelsweer 4/3 Wintertria Twente CK RBR 11/4 Almere OD 27/5 CK Garnwerd 7/6 Klazienaveen MD 15/7 Almere MD 8/9        
  654.8 8 80 80 100 68.8 100 89 100.8 105        
Ben Kloosterboer     Almere S 27/5 Zeewolde OD 23/6 Alpe d'Huez LD 2/8 Wintertriathln Gr 3/11                
  350.4 4 73.6 96 100.8 80                
Hendrik Knol                            
                             
Arjan Koop     CK RBR 11/4                      
  39.2 1 39.2                      
Alnout Koedijk                            
                             
Marjory Koller                            
                             
Harry Koning     Ter Apel OD 10/6 Ten Boer S 2/9                    
  154.2 2 83 71.2                    
Arjan Kruyt     Triatloon  7/4 CK RBR 11/4 Heerenveen S 26/5 CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6 Crosstria Gasselte 8/7 Tri Ambla OD 8/9          
  461.6 7 64.8 37.6 71.2 47 79 83 79          
Eggert-Jan Krijthe     CK RBR 11/4                      
  32.8 1 32.8                      
Jorinde van der Laan     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 Weert OD 9/6 Nijmegen S 16/6 Klazienaveen S 15/7 Rutbeek S 20/8 NK OD Veenendaal 25/8 Nijmegen S 16/9        
  620 8 73.6 100 100 80 80 80 100 80        
Charlotte Lenting     CK RBR 11.4 CK Garnwerd 7/6                    
  162.4 2 66.4 96                    
Peter van der Maas     Triatloon 7/4 Heerenveen S 26/5 Zeewolde OD 23/6 Alpe d'Huez LD 2/8 Rutbeek OD 20/8 Nijmegen S 16/9            
  513.8 6 76.8 76.8 100 105 92 63.2            
Marcel Meiring     Heerenveen S 26/5 CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6 Klazienaveen S 15/7                
  280.8 4 68.8 55 77 80                
Ebe van der Molen     CK RBR 11/4 Heerenveen OD 26/5 CK Garnwerd 7/6 Ter Apel OD 10/6 Nordseemann 12/8              
  362.4 5 40.8 83 53 89 96.6              
Ineke Molenaar     Heerenveen S 26/5                      
  73.6 1 73.6                      
Willem Naayer     Klazienaveen S 15/7                      
  76.8 1 76.8                      
Yasmin Nauta     Zwemloop Groningen 15/4 Heerenveen S 26/5 Luttenberg S 3/6 Ten Boer S 2/9 Tri Ambla S 8/9              
  378 5 70 80 80 76.8 71.2              
Erik Niemeijer     Crossdua Norg 11/2 RBR Ter Idzard 16/4                    
  141.6 2 64.8 76.8                    
Alex Nijhoff     CK Garnwerd 7/6                      
  45 1 45                      
Robert Jan Oosterling     CK Garnwerd 7/6 Klazienaveen OD 15/7                    
  183 2 83 100                    
Herman Oostra      Crossdua Norg 11/2 Crosstriathlon Gasselte 8/7 Suydersee Kw Urk 21/7 Tri Ambla OD 8/9                
  327 4 52 86 100 89                
Milutin Pavlicic     IM Kopenhagen                      
  110 1 110                      
Koen Peeters     Crossdua Norg 11/2                      
  55.2 1 55.2                      
Klaziena Politiek     Triatloon 7/4 Crosstriathlon Gasselte 8/7 IM Maastricht 5/8                  
  286.8 3 76.8 100 110                  
Raymond Prins     Crossdua Ameland 28/1 Crossdua Norg 11/2 CK RBR 11/4                  
  193.6 3 80 56.8 56.8                  
Peter van Ravenswaaij     NK Cross Duathlon 21/4 CK Garnwerd 7/6 Ter Apel OD 10/6 Speedman Kw 17/6 Zeewolde OD 23/6 Crosstria Gasselte 8/7 Klazienaveen MD 15/7 Heidelberg OD 29/7 Rutbeek Kw 20/8      
  669.3 9 90 79 96 89 89 100.8 93.5 100 100      
Jan Reiffers                            
                             
Eveline Reinstra     CK Garnwerd 7/6 Speedman S 17/6                    
  172 2 92 80                    
Sjoerd Rep                            
                             
Frits Riemersma     CK Garnwerd 7/6 Speedman S 17/6 Rutbeek S 20/8 Tri Ambla OD 8/9                
  272.8 4 41 68.8 80 83                
Maarten de Ruiter     Crossdua Norg 11/2 Wintertria Twente 24/3 CK RBR 11/4 Stein 17/6 Wintertriathlon Gr 3/11                
  404.4 5 63.2 100 55.2 100 86                
Hanneke Rus     Ter Aperl OD 10/6 Gasselte Crosstriathlon 8/7 Allgau MD 19/8 Tri Ambla S 8/9                  
  385.8 4 100 105 100.8 80                  
Ilse Russcher     Crossdua Ameland 28/1 Crossdua Norg 11/2 Triatloon 7/4 CK Garnwerd 7/6 Ter Apel OD 10/6 Nijmegen S 16/9            
  451 6 80 60 71.2 75 96 68.8            
Karla Schipper     CK RBR 11/4 IM 70.3 Marbella 29/4 Weert OD 9/6 Frysman 24/6 WK 70.3 Zuid Afrika 2/9 IM Italie 22/9            
  501 6 80 105 96 110 105 110            
Henriet Scholts                            
                             
Erik Schroder     CK RBR 11/4 Weert OD 9/6 Zeewolde S 23/6 Nijmegen S 16/9                
  432 4 71.2 96 80 76.8                
Francis Schuurman                            
                             
Jan van der Sleet     CK Garnwerd 7/6                      
  69 1 69                      
Jochem Slijkhuis     RBR Ter Idzard S 16/4 Zwemloop Groningen 15/4 CK Garnwerd 7/6 Almere S 27/5                
  295.8 4 73.6 64.4 89 68.8                
Trijnie Spanjer     Zwemloop Groningen 15/4                      
  64.4 1 64.4                      
Anton Stempher     Speedman S 17/6 Almere S 27/5                    
  148 2 76.8 71.2                    
Tjitske Stoel     Tri Ambla S 8/9                      
  68.8 1 68.8                      
Elsemieke Stokman     CK RBR 11/4 Speedman Kw 17/6 Klazienaveen MD 15/7 NK Veenendaal OD 25/8                
  377.8 4 76.8 100 105 96                
Anne Frank v Tellingen     CK Garnwerd 7/6                      
  51 1 51                      
Gerard Terwisscha v S      CK RBR 11/4 RBR Ter Idzard 16/4 CK Garnwerd 7/6 NK MD Nieuwkoop 3/6 Speedman OD 4e div 17/6 Didam MD 8/7 Klazienaveen MD 15/7 Almere LD 8/9 Wintertriathlon Gr 3/11      
  695.8 9 63.2 100 75 105 96 105 96.6 101.2 92      
Erik Jan Thalen     Crossdua Norg 11/2 70.3 Gerardsbergen 10/6 Challenge Roth 1/7 Almere LD 8/9                
  391.8 4 71.2 105 110 105.6                
Marco Tibbesma                            
                             
Wouter Trumpie     Crossdua Norg                      
  48.8 1 48.8                      
Mathijs Vallinga     CK RBR 11/4 Heerenveen OD 26/5 Speedman Kw 17/6                  
  218.6 3 45.6 92 81                  
Gezina Vallinga     Heerenveen S 26/5                      
  76.8 1 76.8                      
Wim Veenema     Stein 17/6                      
  96 1 96                      
Rense Veenstra     Flevonice wintertria 14/1 Crossdua Workum 20/1 CK RBR 11/4 Heerenveen OD 26/5 CK Garnwerd 7/6 70.3 Gerardsbergen 10/6 Klazienaveen MD 15/7 Riesenbecker OD 26/8 Rutbeek Kw 20/8 Workum S 1/9 Ten Boer Kw 2/9 Tri Ambla OD 8/9 Wintertriathlon Gr 3/11
  684.8 13 96 80 50.4 96 63 100.8 85.1 100 96 80 100 92 96
Jacob Veenstra     Speedman Kw 17/6 Weert OD 9/6 Frysman 24/6 Nijmegen S 16/9                
  373.2 4 100 92 110 71.2                
Cindy Visser     CK RBR 11/4 CK Garnwerd 7/6 Rutbeek OD 20/8 Almere MD 8/9                
  331.4 4 61.6 77 92 100.8                
Jacob Visser     CK RBR 11/4 Frysman 24/6 Ten Boer S 2/9 Tri Ambla OD 8/9 Wintertriathlon Gr 3/11              
  410.8 5 60 101.2 76.8 96 76.8              
Wouter Visch     Crossdua Norg 11/2 RBR Ter Idzard S 16/4 Zwemloop Groningen 15/4 CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6 Almere S 27/5 Zeewolde OD 23/6 Klazienaveen S 15/7 Nordseemann 12/8 Nijmegen S 16/9    
  589.2 10 61.6 80 62.3 77 92 66.4 92 76.8 105 66.4    
Nienke Vlak     Triatloon 7/4 Suydersee Kw Urk 21/7 Allgau MD 19/8 Ten Boer S 2/9 Klazienaveen S 15/7              
  445 5 80 100 105 80 80              
Jeroen van de Vlist     Crossdua Norg 11/2 Triatloon 7/4 Zwemloop Groningen 15/4 Crosstriathlon Gasselte 8/7                
  300.2 4 60 71.2 80 89                
Wilco de Vos                            
                             
Lucy de Vries     CK Garnwerd 7/6 Speedman Kw 17/6                    
  169 2 73 96                    
Esther de Vries sr     Nijmegen S 16/9                      
  76.8 1 76.8                      
Mathijs de Vrome     CK RBR 11/4 Wintertriathlon Gr 3/11                    
  176.8 2 76.8 100                    
Jasper Wagter     Crossdua Norg 11/2 Heerenveen OD 26/5 Didam MD 8/7                  
  242.8 3 53.6 89 100.2                  
Foske Tamar vd Wal                            
                             
Stefan Weber     CK RBR 11/4 Ter Apel OD 10/6 Klazienaveen MD 15/7                  
  234.3 3 52 92 90.3                  
Dennis Wennemars                            
                             
Anouk Wennemars     Crossdua Norg 11/2 RBR Geel 7/4 CK Garnwerd 7/6 Weert OD 23/6                
  335 4 80 80 83 92                
Arnoldus van der Werff     Norg crossdua 11/3 CK RBR 11/4 Heerenveen OD 26/5 Speedman OD 4e div 17/6 Frysman 24/6 Klazienaveen S 15/7 Nijmegen S 16/9          
  587.2 7 73.6 66.4 100 100 105.6 80 61.6          
Edwin Wiersema     RSR Garrelsweer 12/7                      
  70 1 70                      
Martijn Wietzes     CK RBR 11/4                      
  58.4 1 58.4                      
Ferdie Witvoet     Staphorst Kw 26/5 CK Garnwerd 7/6 Klazienaveen OD 15/7                  
  263 3 100 67 96                  
Astrid Wijnsma     NK MD Nieuwkoop 3/6 Haarlemmermeer OD 20/5 Didam MD 8/7 Hamburg "IM" 29/7 Almere LD 8/9              
  530 5 105 100 105 110 110              
Marcel ten Wolde     Flevonice Wintertria 14/1 Norg crossdua 11/2 Almere OD 27/5 CK Garnwerd 7/6                
  349.8 4 100 76.8 100 73                
Klaas Zwaagman     NK MD Nieuwkoop 3/6 Challenge Roth 1/7 Almere LD 8/9                  
  304.3 3 100.8 105.6 97.9                  
Jeroen Zijlstra     Norg crossdua 11/2 CK RBR 11/4                    
  117.6 2 68.8 48.8                    
De beste 7 resultaten tellen mee. Deze worden in kleur aangegeven. Rood betekent dat in de desbetreffende wedstrijd nog minstens 2 andere GVAVers deelnamen.
Is dat niet het geval dan kleurt het vakje geel. Er mogen maximaal twee vakjes geel zijn.