GVAV Triathlon

GVAV Triathlon heeft een nieuwe hoofdsponsor

Prachtig nieuws! Graag willen wij je laten weten dat onze club vanaf 1 januari 2022 een nieuwe hoofdsponsor heeft in 050Media, een online marketing bureau met een Groningse naam, regio-overstijgende ambities en zeer sportieve personeelsleden.
Tijdens het gala hadden we onze nieuwe sponsor graag aan jullie willen presenteren, maar helaas gooide de laatste lockdown roet in het eten. De officiële presentatie vindt dus later plaats. Desondanks willen we je alvast laten delen in onze vreugde. Vandaar dit korte berichtje.
Graag hadden we op het gala ook op gepaste wijze afscheid willen nemen van de man die onze club met zijn bedrijf RunX maar liefst 18 jaar als hoofdsponsor gesteund heeft, Alwin Dijk. Ook dat stellen we dus uit. Gelukkig blijven RunX en Alwin als subsponsor aan onze club verbonden.